Autor Wątek: POWSTAŁ KLUB ASG!!!  (Przeczytany 10414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mały

• Postopisarz [stopień 2]
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 31.08.2005 09:37 »
hehe!  Ma ktoś pożyczyć zabawke ASG???

Offline Bloody

• Global Moderator
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 31.08.2005 12:19 »
Mamy dwie w zapasie, ale nie obiecujemy ze będzie coś wolnego w czasie strzelania. Dzi sbyłem w Pyskowicach an targu i tam były dwa stoiska z zabawkami ASG, cena od 3-28 zł. Kulki sprzedawane w dozownikach po 500 szt.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Bloody

• Global Moderator
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 05.09.2005 18:14 »
Ostatnio na military ( ci z Bytomia tam zamawiają ) pojawiły się dwa pistolety sprężynowe w promocyjnej cenie.

http://military.pl/s/m/CG240001.html?sort=&ms=&id=78etygRH

http://military.pl/s/m/CG070001.html?sort=&ms=&id=78etygRH

Jeden z naszych zamówił sobie berette, a to już nie ASG zabawka. W sumie jak widać za 59zł mozna juz kupić konkretny sprzęt o zasięgu do 25metrów ;). Zainteresownych informuję że treningi mamy jeden na tydzień w weekend.

Offline mały

POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 12.09.2005 19:07 »
ASG!!!!
Ostatnio byłem na takiej walce zachęcony przez Bloody'iego i normalnie doszedłem do wniosku iż ta gra daje niezmiernie dużo emocji, radości a także satysfakcji!
Klimat wytważany przec iście wojenne posunięcia, maskowanie się sadzą, opracowywanie strategii, polecenia gestami (jak komadno SWAT :D) powoduje że czujemy się jak prawdziwi żołnierze!!!
Początkowo obawiałem sie bólu :P ale okazało sie że bardziej boli jak sie wywalisz na jakiś kamień niż oberwanie z kuli!
Coprawda grałem niezbyt dobrym pistoletem ale i tak ta gra sprawiała mi dużo satysfakcji, Wydaje mi sie, że gra z pistoletem zabawkowym (odpustowcem) ma już jakiś sens! Dzięki tej grze rozwijamy swój umysł, uczymy sie pracować w grupie itp!!!
Proponuje każdemu aby sprubował! Giwera jakaś sie znajdzie a towarzyszy do zabawy też bedzie pełno!!!
ŁYSE WĘŻE RULEZ!!!!!

Offline Roxx

• Maniak Forum
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 13.09.2005 17:04 »
Znalazłem na alegro pewną pukawke :)
o to ona :) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=63392739
powiedzcie mi czy sie opłaca kupić akurat ten model :? ja sie na tym nie znam a bym sobie postrzelał od czasu do czasu :) nawet jeśli za cel miały by służyć kurczaki mojego i Ner'zhul-a sąsiada :D zawsze moglibyśmy zrobićsobie turniej w 2 :D kto więcej zestrzeli :D hehe prosze powiedzcie coś na temat tego sprzętu :)
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie

Offline Odolan

• Nowy Forumowicz
  • **
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 14.09.2005 00:58 »
Osobiście nie preferuje dokonywania zakupu na Allegro, jeśli nie ma dokładnego opisu przedmiotu, a słowa w stylu „Zajefajny karabin” jakoś do mnie nie przemawiają. Jeśli zdecydowałeś się na karabin lepiej by było odwiedzić sklep w Katowicach, bądź strony internetowe, których linki zostały zamieszczone nieco powyżej. Tam rozeznasz się z cenami i do tego pooglądasz sobie inne modele broni ASG. Pewnie szukasz czegoś taniego? Najlepszym optymalnym wyborem byłoby zakupienie pistoletu sprężynowego. Cena takiej broni waha się w granicach 60 – 80zł. To jest tylko moja opinia, więc proszę byś poczekał na wypowiedź innych klubowiczów i  dopiero wtedy dokonał oceny. :wink:

Offline Bloody

• Global Moderator
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 14.09.2005 02:52 »
Do strzelania w kurczaki sie nada, w Ner'a troche gorzej bo cie potem dopadnie :).
Moja subiektywna opinia, tanio nie znaczy dobrze, to co widzisz to nadal zabawka ASG, tylko troche lepiej wykonana niż te na targu.
Jesli chcesz coś co dobrze strzela, jest tanie, mozna tym strzelać nie tylko w kurczaki, ładnie wygląda nie tylko an zdjęciu, można tym także pograć, ma gwarancje i nie psuje sie tak łatwo to sugeruje:

http://military.pl/s/m/CG240001.html?sort=&ms=&id=Bt6WsoW2

taniej a przy tym dobrze chyba sie nie da, choć czasami na military bywają takie promocje też do innych pistoletów ;)

PS. Jeśli ktoś chciałby zagrać bądź zobaczyć co i jak to gramy najpardopodobniej w sobote, chętni proszeni o kontakt.

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 14.09.2005 15:38 »
Daj sobie spokój bo to jest zabawkowe g....... z Chin. Kupisz i ci sie po paru strzelankach zepsuje. Nie radze kupować na allegro.
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Piena

POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 17.09.2005 09:33 »
Ja zmówiłem ten modelek M4 R.I.S.  Slyszałem ze sa podobno tandetne. ale poki nie zobacze to nie uwierze. Pozatem jak zapewne kazdy zauwazyl ceny sa tak niskie ze nie wiem czy powinienem sie spodziewac jakiegos milego rozczarowania. No cóż zobaczymy 8)
Smokin...Smokin....":_

Offline Roxx

• Maniak Forum
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 18.09.2005 01:10 »
napisz jak dostaniesz :P może i ja wtedy pójde na przeciw wypowiedzią innych i też zakupie jeśli okaże sie że to nie takie g.... jak je malują :D
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie

Offline Bloody

• Global Moderator
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 10.04.2006 20:03 »
Sezon już się zaczął, wczoraj został rozegrany pierwszy wiosenny bój. Wszystkich zainteresowanych prosi sie o odzew na gg moje lub Mścibora, jakby coś to przypominam:
Bloody - 3892287 lub Mścibór - 5268815

Co do kosztów to te także są zadowalające, bo na military.pl można kupic pistolety za 49 zł oraz 29 zł to juz prawie jak za darmo, biorac pod uwagę ile z tego zabawy ;).

Offline Bloody

• Global Moderator

Offline Rock

• Forumowicz Wieszowa NET
POWSTAŁ KLUB ASG!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 06.05.2007 14:33 »
Jestem maniakiem ASG posiadam dużo akcesorii idzie się zapisywać do tego team :?: