Autor Wątek: Tworzymy nowy serwis poświcony klubowi LKS Drama Zbrosławice  (Przeczytany 4995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline r.zimny

• Znajomy z Forum
    • http://www.ptakowice.go.pl
Witam...
  Zapraszam wszystkich serdecznie do wziecia udziału w sondzie i ankiecie którą możecie znaleźć na stronie www.drama.zbrosławice.go.pl wszystkich zapraszamy do oddawania swoich opini.

zapraszam...

_ _
www.ptakowice.go.pl Zobacz !! Serwis Ptakowic... [/b]
www.ptakowice.go.pl ..:: Internetowy Serwis Informacyjny Miejscowości Ptakowice ::..

Offline AnHELLuS

• Administrator
Tworzymy nowy serwis poświcony klubowi LKS Drama Zbrosławice
« Odpowiedź #1 dnia: 02.10.2005 21:50 »
www.drama.zbrosławice.go.pl

Cytat: "r.zimny"
Witam...
Zapraszam wszystkich serdecznie do wziecia udziału w sondzie i ankiecie którą możecie znaleźć na stronie www.drama.zbrosławice.go.pl wszystkich zapraszamy do oddawania swoich opini.

nie ma strony, którą proponujesz. Link przekierowuje na www.xt.pl :!:

www.ptakowice.go.pl

Cytuj (zaznaczone)
><title>Oficjalna serwis Ptakowic</title>

Ani to strona ani serwis, a do miana oficjalnej tym bardziej daleko zwłaszcza że:
pod Operą 8.5 strona jest nieczytelna,
pod FF 1.0.7 tak samo ... .

rzuć okiem na validatora .

słaba grafika i nadamiar skryptów Java, a wszystko to upakowane na republika.pl (ten serwer jest dobry na stronki w czystym html i css bez grafy i java).

Na poczatek polecam Ci kurs ze strony www.webhelp.pl oraz artykuły ze strony osiolki.net/faq i ogólnie poczytać o tworzeniu www.

Offline r.zimny

• Znajomy z Forum
Riposta
« Odpowiedź #2 dnia: 04.10.2005 16:35 »
No dobrze a więc uprzedzam że strona działa poprawnie w Operze (niewszystkich ale większości) i Internet Explorer we wszystkich a niedziała w Firefox oraz Mozilla ...

Po drugie www.drama.zbroslawice.go.pl nie przekierowuje mnie jaki i kilka innych już osób na xt.pl tylko na ankietę moją którą można wypełnić a więc zapraszam Cię i możesz wypełnić ja...
Pozdrawiam.

Aha a oficjalna to dlatego że jest jedyną strona o ptakowicach i w dodatku ma połączenie z gminną ... (choć to o niczym nie świadczy) no ale...
_ _
www.drama.zbroslawice.go.pl Zapraszam do oddawania swoich opini !!! ;)
www.ptakowice.go.pl ..:: Internetowy Serwis Informacyjny Miejscowości Ptakowice ::..

Offline Mucha

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #3 dnia: 04.10.2005 21:33 »
wiesz bardzo dziwny masz tam licznik, bo po odswierzeniu strony napija aż 2 a nie 1 :)

Offline Roxx

• Maniak Forum
« Odpowiedź #4 dnia: 04.10.2005 23:30 »
no co widać chce przyciągnąć ludzi licznikiem :) nie no zart :P hehe
"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegli, że się człowiek uczy." Winston Leonard Spencer Churchill   
RaMZeS -----> Roxx
www.sound-studio.pl   Nagłośnienie, oświetlenie

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 05.10.2005 18:45 »
Cytat: "r.zimny"
No dobrze a więc uprzedzam że strona działa poprawnie w Operze (niewszystkich ale większości) i Internet Explorer we wszystkich a niedziała w Firefox oraz Mozilla ...

Ty chyba nie widzisz że na tym forum nie lubimy IE.

Dla ścisłości przejrzałem strone http://www.ptakowice.go.pl/ pod:
FF 1.0.7 (ang.)
Opera 7.54 PL
Opera 8.5 PL
K-meleon (engine Gecko)
SlimBrowser (engine IE)

Pod wszystkimi wyżej wymienionymi przglądarkimi strona jest nieczytelna
 http://galeria.wieszowa.pl/view_photo.php?full=1&set_albumName=album34&id=ptakowice_w_opera8_5_cz2

"nie działa poprawnie w Mazilli i Fierfox " <- cytat z twojej strony.

i nadal nie poprawiłeś "Oficjalna serwis Ptakowic"

strona + twoja postawa ("sory, ale nie działa w niczym prócz IE" ) = osiołek

tak samo słabo ze stroną LKS Drama :|,  a grafika w formacie GIF - do tego w siedmiobitowej głębi kolorów to porażka.

http://galeria.wieszowa.pl/view_photo.php?set_albumName=album34&id=lzs_drama_opera_8

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
« Odpowiedź #6 dnia: 05.10.2005 21:47 »
hehe, niezly fun. gosciu, fajnie ze masz jakis pomysł, ale troche samokrytyki zanim pokazesz swoja strone innym i zaczniesz o niej rozgłaszac na publicznych forach.
bo... to faktycznie... porażka...
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline Mucha

• Prawdziwa "Gaduła"
« Odpowiedź #7 dnia: 06.10.2005 01:01 »
na moje oko to na stronce o ptakowicach jest troche linków do strony "www.ptakowice.pl" której odziwo niema :(

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #8 dnia: 06.10.2005 23:05 »
Co z tego że stronka "jest" jeśli jej nie mogę zobaczyć. MAm ff i nie będę zmieniał przeglądary tylko po to żeby zobaczyć jakąś strone. Uważam że jeśli strona nie chodzi pod GŁÓWNYMI przeglądarkami to jest do bani. Jak na razie sie to sprawdza. Updatów z microsoftu też nie szło ściągać niczym innym jak tylk IE. NIe wiem jak jest teraz.
Anh nie przejmuj się tym że ktoś nie umie robić stronek. Ja nikogo nie krytykuję bo sam nie robie stronek. Wyrażam jedynie opinię jako ktoś chcący ją przejżeć :)
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 07.10.2005 20:41 »
Cytat: "Elmo"
Updatów z microsoftu też nie szło ściągać niczym innym jak tylk IE. NIe wiem jak jest teraz.
Po sporym szumie użytkowników, MS jednak przystosował stronę i umożliwł pobieranie patchy poprzez inne przglądarki. To było jakiś czas temu. Teraz jest weryfikacja legalnosci systemu i bez tego nic z oficjalnej witryny nie ściągniesz ale to jest już osobny temat :)
Cytat: "Elmo"
Anh nie przejmuj się tym że ktoś nie umie robić stronek.
czasem trzeba ;)

Offline r.zimny

• Znajomy z Forum
« Odpowiedź #10 dnia: 16.10.2005 19:09 »
Serdeczne dzieki za szczere opinie... :D
 Teraz wiem ile mnie jeszcze pracy czeka i ją mam zamiar wykonać, no i wtedy się z pewnością pochwale narazie jednak musicie mi wybaczyć ale to była moja pierwsza stronka (można powiedziec że nowatorska, amatorska) z tużą ilością fantazji i niezrealizowanych marzeń....
Narazie jednak musicie troszkę zaczekać gdyż nie mam obecnie czasu na pracę (school) nad nią a błędy początkowo wynikały muszę przyznać z raz, braku dośwaidczenia a dwa z braku programów i sprzętu ....
Ale mam nadzeją że się wszystko zmieni ... :mrgreen:

Dziękują za wszystki opinie...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów .... :3maj_sie: