Autor Wątek: ROOM OF ANGEL  (Przeczytany 1915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaze10

• Gość
ROOM OF ANGEL
« dnia: 05.10.2004 12:09 »
8) Lubicie spedzac czasem czas w swoim pokoju, prwada ?
Kiedy macie kłopoty z rodzicami, jakies swoje prywatne sercowe rosterki,
kiedy poprostu uciekacie od zewnetrznego swiata. Wtedy to jest wasza malutka twierdza do, ktorej nikt nie ma prawa wstepu.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakbyscie bardzo kochali swoj pokoik gdyby to bylo jedyne miejsce gdzie waszej egzystencji nie zagraza niebezpieczenstwo. Taka sytlacja wlasnie przydazyla sie Henremu Townshend'owi. Mlodemu pisarzowi i mieszkancowi South Ashfield, a zarazem glownemu bohaterowi Silent Hill 4. Powiem krotko, jezeli lubicie sie bac, przy tym myslec i czuc odech smierci non-stop na karku to zagarajcie w te gre. Jest juz 4 czesc z serii, ale po raz pierwszy nic laczy jej z poprzedniczkami. Calkiem osobna historia. Myslicie, ze Resident Evil to dobry survival horror, to zagrajcie w The Room. Na dobre kilka godzn staniecie sie aniolem. Aniolem w ludzkiej skórze, ktory wiecznie sie spoznia, ale trafia wkoncu na pewna osobe, ktora chce uratowac , ktora pomoze mu odnalezc i wyeliminowac sprawce calego zamieszania. Ale mozecie mi wierzyc to nie jest wcale takie latwe jak ja o tym pisze. Gra jest bardzo tajemnicza, pelna walki o przetrwanie i  czesto rozwiazania sa bardzo blache, a przez to najbardziej zaskakujace. Na poczatku bedziecie pewnie chcieli zaraz sie wydostac z pokoju zobaczyc co jest na zewnatrz,ale potem... hehe, mozecie mi wierzyc bedziecie bardzo szybko do niego wracac i................nie bardzo chcieli go opuszczac. Szkoda tylko ze ten pokuj.... . . . .     .     .        .          .             .                    .                  .

Offline -=Adamus=-

• Postopisarz [stopień 2]
czysta poezja
« Odpowiedź #1 dnia: 06.10.2004 19:13 »
czysta poezja  8)
Do Boju Zakon MJ

Offline HawK

• Rozgadany Forumowicz
pokój
« Odpowiedź #2 dnia: 11.10.2004 18:13 »
dokładnie tak :twisted: