Autor Wątek: Znikające kontakty gg  (Przeczytany 1513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Znikające kontakty gg
« dnia: 08.11.2005 21:00 »
Witam.
Zaobserwowałem dziwną rzecz na moim kompie. Dawno temu chcąc zagadać do kolegi pisząc do niego okazało się, że rozmawiam z inną osobą która mieszka w innym mieście i mnie nie zna. Po sprawdzeniu okazało się że pod nazwą [na liście kontaktów] jest wpisany inny numer gg. Zignorowałem to.
Dzisiaj pisząc do kumpla ze szkoły którego miałem wpisanego od dawna okazuje się że piszę nie z nim a z inną osobą. Znowu numer się nie zgadza.
To że ktoś mi może "dla żartu" zmieniać numery odpada bo z kompa korzystam tylko ja.
Zastanawiam sie co może być przyczyną? wirus czy co innego. Co do wira to maszyne mam czyściutką bez żadnych badziewi.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Piena

• Postopisarz [stopień 2]
Znikające kontakty gg
« Odpowiedź #1 dnia: 08.11.2005 23:32 »
a jaki masz odstep miedzy rozmowami ? po nie uzywaniu konta GG przez pewien czas konto znika i sie zastepoje innym... mialem tak pare razy...  mam tez tak nawet dzisiaj zauwazylem ze kopiuja mi sie kontakty i mam ich 3 raazy tak samo wpisane .. tez nie znam powodu...
Smokin...Smokin....":_

Offline AnHELLuS

• Administrator
Znikające kontakty gg
« Odpowiedź #2 dnia: 09.11.2005 18:32 »
Cytat: "Elmo"
Po sprawdzeniu okazało się że pod nazwą [na liście kontaktów] jest wpisany inny numer gg.

Miałem tak samo, choć uzywam już od dawna komunikatora tlen - stąd mój wniosek, że jest to wina samej sieci GG. W sumie nie przejmuję się tym - sporą część moich znajmych namówiłem na tlena, więc teraz nie ma takiej zależności od GG.

Swoją drogą, z używania komunikatora GG poprostu kiedyć trzeba wyrosnąć jak z myślenia, że IE jest jedyną przeglądarką stron www ;)