Autor Wątek: Pierwsze wrażenie  (Przeczytany 5759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Pierwsze wrażenie
« Odpowiedź #30 dnia: 15.10.2004 16:52 »
Hej chciałem się zapytać o ankiety (szkoda mi było robić nowy topic ;) ) Mianowicie czemu nie ma tej opcji dostępnej w każdym dziale :?:  O ile dojrzałem do tej pory opcja ta jest tylko w Życiu Gracza...

Offline AnHELLuS

• Administrator
Pierwsze wrażenie
« Odpowiedź #31 dnia: 16.10.2004 00:17 »
Cytat: "Ner`zhul"
Hej chciałem się zapytać o ankiety (szkoda mi było robić nowy topic ;) ) Mianowicie czemu nie ma tej opcji dostępnej w każdym dziale :?:  O ile dojrzałem do tej pory opcja ta jest tylko w Życiu Gracza...

Lepiej było założyć nowy temat :? Rozmyślnie tylko w tym dziale jest możliwość tworzenia ankiet bezpośrednio przez forumowiczów. W pozostałych działach ankiety może założyć Mod i/lub Admin na prośbę forumowicza. Jak pewnie zauważyłeś Ner'zhul, niestety nie wszyscy użytkownicy forum dorośli do pewnych przemyśleń i niestety pewnych zachowań z ich strony nie da się uniknąć. Zakładanie ankiet przez osoby uprawnione ma pozwlić na wstępie wyelimniować te najbzdurniejsze i/lub obraźliwe.  Co zaś się tyczy ankiet z działu "Życie gracza", to wybór na ten dział padł nie przypadkowo. Sporo osób w sieci zagląda na forum tylko w sumie z uwagi na ten właśnie dział i na "starym forum" akurat w nim ankiet brakowało (IMO) najbardziej. Myślę, że nawet gdyby w tym dziale ktoś chciał się "popisać"   tworząc jakąś idiotyczną ankietę zostanie to na tyle szybko wyłapane i skorygowane, że większość naszych Forumowiczów tego nie zauważy.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
Pierwsze wrażenie
« Odpowiedź #32 dnia: 16.10.2004 00:34 »
Cytat: "AnHELLuS"
Jak pewnie zauważyłeś Ner'zhul, niestety nie wszyscy użytkownicy forum dorośli do pewnych przemyśleń i niestety pewnych zachowań z ich strony nie da się uniknąć.

Mam nadzieję, że nie chodzi o mie  :wink: już wszystko wiem. W Sumie to tak myślałem że jest, chciałem się tylko upewnić, a tematu nie zakładałem bo to by tylko niepotrzebnie zaśmiecało forum, to było tylko jedno pytanie i uzyskałem szybką odpowiedź :D THX

Offline AnHELLuS

• Administrator
Zamykam temat.
« Odpowiedź #33 dnia: 18.12.2004 12:38 »
Forum się już "rozkręciło", forumowicze z pierwszego forum przyzwyczaili sie do obecnego i sądząc po opiniach zaakceptowali. Dla tego nie ma dalszej potrzeby prowadzić tego tematu, który był skierowny właśnie do tej grupy abonentów Wieszowa Net.