Autor Wątek: DC problemy...  (Przeczytany 7060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qd

• Forumowicz Wieszowa NET
DC problemy...
« Odpowiedź #30 dnia: 15.11.2004 14:10 »
Cytat: "AnHELLuS"
Cytat: "MrMark"
Jeżeli chodzi o przerwy działania HUBa dla Zbrosławic i okolic to trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Transfer DC jest wyłanczany/blokowany z prostej przyczyny.
Sieć przechodzi sporą reorganizację na którą składają się nowe łącze, nowy serwer gier (Athlon 2GHz tylko jako serwer gierek lokalnych) oraz zmiana szybkości działania szkieletu.
Dlatego niektóre połączenia działają w trybie zastępczym/roboczym i niekiedy wieczorami nie wyrabiają.
Wtedy jak mamy duże straty na poszczególnych odcinkach to musimy zmniejszyść liczbę przesyłanych danych właśnie poprzez blokowanie DC.
Jeszcze jakiś czas i wszystko wróci do normy, a powiem więcej, transfery w sieci znacznie sie poprawią.

To ciągle obowiązuje, więc przestańcie jątrzyć ten temat.  Jak znikną problemy techniczne to zostanie to podane od razu do wiadomości.

to było 25go... czyli 3 tygodnie temu... coś się zmieniło? :roll:

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
DC problemy...
« Odpowiedź #31 dnia: 16.11.2004 21:56 »
Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn słabych transferów na dc jest BEZMÓZGIE ŚCIĄGANIE wszystkiego, co się da na parę slotów. Niektórzy udostępniają po 10 slotów(lub więcej). Według mnie *****nym jest przepis o nakazie udostępnienia min. 3 slotów. Moim zdaniem powinno być maksymalnie 3 sloty. Ludzie ściągajcie tylko to, co naprawdę potrzebujecie a nie byle g… tylko po to by sobie zobaczyć, bo może dobre!!! Takie jest moje zdanie. Dla osłody zawistników z innych miejscowości informuje, iż w Wieszowie jest taki transfer, że mi odechciało się korzystać z dc. Przepraszam za ostre słowa. :evil:
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
DC problemy...
« Odpowiedź #32 dnia: 21.11.2004 17:16 »
Ja muszę przyznać, że kiedyś [przynajmniej u mnie] uploadu po prostu nie było. Siedziałem "od zawsze" na zewnętrznych hubach i... podłanczali się do mnie jednak transfer szybko spadał aż się rozłączyło. Chciałem podkreślić, że to się zmieniło bo teraz od jakiegoś czasu userzy z zewnątrz mogą normalnie ode mniepobierać dane. Oczywiście nie leci im po 15 kilo bo nie o to chodzi- chcemy jak najwięcej dla siebie. Jednak nie rozłancza ich.
To się poprawiło i to bardzo dobrze wdać [u mnie nie wiem jak u innych].
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Bags

• Znajomy z Forum
DC problemy...
« Odpowiedź #33 dnia: 12.02.2005 16:55 »
Mam Problem
Nie Moge Włączyć Dc Pisze Jakiś Bug Nie Wiem Co MAm Robic Moze Pomoże Mi Ktos
Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!1

Offline AnHELLuS

• Administrator
DC problemy...
« Odpowiedź #34 dnia: 12.02.2005 23:08 »
Cytat: "Bags"
Mam Problem
Nie Moge Włączyć Dc Pisze Jakiś Bug Nie Wiem Co MAm Robic Moze Pomoże Mi Ktos

Owszem masz problem, tylko nie wiem czy z umiejętnością używania klawiatury czy poprawnego pisania. Zamiast się wysilać na dużą literę w każdym wyrazie, powinieneś się skupić na opisaniu problemu, jeśli zależy Ci na jego rozwiązaniu. Najlepiej zrób zrzut ekranu (ekranu - nie monitora ;) )i  wklej tu.

Jak zrobić zrzut ekranu:
naciskasz PrintScreen, odpalasz Painta, wklej, zapisz jako ...
zanim zapiszesz wytnij tylko komunikat, bo bitmapa całego pulpitu będzie spora

Jak wkleić obraz na forum:
wrzucasz graficzke na serwerek z obsługą www - jak masz na mail.wieszowa.pl to dajesz go do kat. www, ewentualnie wrzuć na naszego ftp.

Offline Bags

• Znajomy z Forum
DC problemy...
« Odpowiedź #35 dnia: 13.02.2005 13:38 »
Już to dałem na ftp://ftp.wieszowa.pl/  
Ma nazwe Dc
Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!1

Offline AnHELLuS

• Administrator
DC problemy...
« Odpowiedź #36 dnia: 13.02.2005 22:37 »
pech - jakiś błąd w kodzie programu ewentualnie uszkodzony plik DCPlusPlus.exe :| Odinstaluj program. Szkoda, że nie podałeś wersji  klienta DC, ale to i tak nie ma znaczenia. Jeśli jest nowsza niż 0.668 to  wróć do starszej - omijaj wersję 0.432 - u mnie i znajomych się nie sprawdziała, bardzo niestabilna.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
DC problemy...
« Odpowiedź #37 dnia: 13.02.2005 22:52 »
Też to już miałem. To może nawet nie wina samego DC++ jak jakieś błędy w  windowsie. Ale odinstalowanie -> wyczyszczenie rejestru -> i ponowna instalacja programu na pewno pomoże.
Życzę szczęścia :)
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.