Autor Wątek: czym tutaj da sie sciagac?  (Przeczytany 4913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karina

• Kandydat na Forumowicza
  • *
czym tutaj da sie sciagac?
« dnia: 06.12.2005 16:19 »
Od niedawna mam waszą sieć  i od tego czasu nie udało mi sie sciagnac ani jednego filmu moze jaies mp3. problem w tym ze ciagle wyrzuca mnie z serwerow na emule nie mowiac juz o dc++.  Sieć jest do bani ciągle coś się chrzani a brak konkretnych poprawek. Problemy mam nie tlyko ja. Znajomi również je mają, więc jest to wina sieci!!! Albo uda mi się normalnie łączyć z internetem ,ściągać bez wywalania  z serwera..albo zainterweniuję w inny sposób. Bo skoro pracuje w trybie 2p2 , wszystko robie z Waszymi wskazówkami a nic to nie daje to obiecuje ze  doprowadzę do rozwiązania sprawy.
poziomeczka

Offline Atreyu

• Maniak Forum
« Odpowiedź #1 dnia: 06.12.2005 16:26 »
Na początek proponowałbym poczytać kilka tematów w tym dziale... mogą się przydać ;)
...

Offline Morfeusz

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #2 dnia: 06.12.2005 17:03 »
Jak masz jakies problemy to zgłoś sie do administratorów!Post wystawiony przez Ciebie wydaje mi sie zbyteczny,pomimo tego że coś w tym prawdy jest co napisałaś.

Offline Ner`zhul

• Pości z rana i wieczora
    • http://www.gwrota.com
« Odpowiedź #3 dnia: 06.12.2005 18:42 »
Temat wałkowany miliony ( jak nie miliardy ) razy  :-| Masz problem?Znajomi mają? Niewiesz co się dzieje? ZGŁOŚ SIĘ DO ADMINÓW!

Offline Atreyu

• Maniak Forum
« Odpowiedź #4 dnia: 06.12.2005 18:54 »
Cytat: "Ner`zhul"
Temat wałkowany miliony ( jak nie miliardy ) razy  :-|

Przynajmniej coś się dzieje na tym forum!  :D  :D  :D  :D  :D
...

Offline Ner`zhul

• http://www.gwrota.com
« Odpowiedź #5 dnia: 06.12.2005 22:23 »
Cytat: "Atreyu"
Przynajmniej coś się dzieje na tym forum! :D :D :D :D :D

Tak masz rację, szkoda tylko, że te forum jest ostatnio miejscem składania zażaleń a nie dyskusji...

No ale cóż rzec, zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego  :twisted:

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 07.12.2005 15:16 »
Cytat: "karina"
Bo skoro pracuje w trybie 2p2
to faktycznie możesz mieć problem z pobieraniem plików ;)

a teraz serio

Sieć jest do bani ciągle coś się chrzani a brak konkretnych poprawek. Problemy mam nie tlyko ja. Znajomi również je mają, więc jest to wina sieci!!!
kiedy stawiasz takie zarzuty oczekuję konkretnych argumentów. Jeśli nie jesteś wstanie ich przedstawić, lepiej zamiast robić hałas naucz się korzystać z kompa i internetu. Swoją drogą nikt Ci sieci Wieszowa NET siłą do gardła nie wpychał.

dopisane
Polecam zajrzeć: http://net.wieszowa.pl/p2p/

Offline artm

• Administrator
Re: czym tutaj da sie sciagac?
« Odpowiedź #7 dnia: 07.12.2005 16:09 »
Witam
Pani Karino

Albo uda mi się normalnie łączyć z internetem ,ściągać bez wywalania  z serwera..albo zainterweniuję w inny sposób.

Proponuje dział http://net.wieszowa.pl/index.php?option=com_contact&catid=4&Itemid=73 na net.wieszowa.pl i to bedzie najlepsza interwencja :)

a przy okazji to malo konkretow w tym poscie ......
pozdrawiam artm

Offline MrMark

• Administrator
Jaki program P2P najlepszy?
« Odpowiedź #8 dnia: 11.12.2005 22:44 »
Witam,

Mam pytanie apropos ściągania. Wielu zapewne na bierząco jest z różnymi programami P2P. Który waszym zdaniem najlepiej ściąga?
W której sieci jest najlepsza muza, a w której programy?

Nie mam tyle doświadczenia w sprawach ściagania, a wiele osób pyta mnie o to.

Bo tak z moich obserwacji wynika, żę ci co mają emula osiągają większe prędkości niż np ci co używają DC++?

Proszę o konstruktywne wypowiedzi.
Marek M.

Offline yorg

« Odpowiedź #9 dnia: 11.12.2005 23:29 »
re: MrMark
Ja uzywam emule ze względu na wygode użytkowania. daje mu ściąganie raz i reszta już mie nie interesuje, trwa to raz krócej raz szybciej, ale w końcu ściagnie wszystko, bez mojej dalszej uwagi.

poza tym baza plików jest baardzo duża i mało fake'ów. jeśli chodzi o ściaganie programów, filmów, całych płyt z muzą (ogólnie dużych plików) to jeden z najlepszych p2p.

nie działa mi on jak burza, ale ja prawie nigdy nie zostawiam kompa na noc - a wiadomo jak to wpływa na kolejkowanie.
poza tym, działa mi on tak 'dziwnie' w naszej sieci - ciągnie zrywami, łączy sie z kimś, pociągnie kilkaset kilo lub kilka mega i rozłącza.
(zjawisko to szczegółnie widać w uploadzie, gdzie jak gostek wyssa na raz 0,5mb to ma niebywałe szczęście)

minus emula to to, ze jest chyba najgorszym programem p2p do zabicia łącza, kolejkowanie generuje potworny ruch, nawet jak nic nie ciągnie, ale z tym chyba daliście sobie rade :)

ogólnie dla mnie jest ok. nie wymagam cudów, jest przyzwoicie. pozdrawiam :)
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline mały

• Postopisarz [stopień 2]
« Odpowiedź #10 dnia: 12.12.2005 09:03 »
Ja także używam emula i dokładnie z tego samego powodu... Zauważyłem jednak iż, BearShare jest bardzo dobry do mp3....

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
« Odpowiedź #11 dnia: 12.12.2005 17:07 »
Ja używam tylko DC++ [klient nieco wzbogacony to Strongdc] ściąga pliki tak jak emule i kaaza - od wielu użytkowników na raz fragmentami [max 10 userów na plik]. Ściągam tym wszystko począwszy od filmów, kiedyś gier, po mp3 i programy. Wiem że na emulu jest większy wybór ale jest tu także wiele plików z emula.
Przy ściąganiu np filmu jak sie podłączy 10 userków to 200Kilo na sekunde to pikuś więc transfer superka.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Morfeusz

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #12 dnia: 14.12.2005 17:01 »
Czy ktoś ściąga z torrentów?Jak tak to jakich używacie do tego programów?

Offline AnHELLuS

• Administrator
« Odpowiedź #13 dnia: 14.12.2005 23:03 »
Cytuj (zaznaczone)
Czy ktoś ściąga z torrentów?Jak tak to jakich używacie do tego programów?

owszem  troche próbowałem - Azerus, jak u Ciebie, kompletna zima. Bittorrent - tak sobie, nieźle sprawuje sie bitcomet, ale najlepiej radził sobie MarBitTorrent.

Offline MrMark

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: 15.12.2005 01:13 »
Czyli rozumiem, że jak ktoś mnie pyta jaki P2P najlepszy, to wskazywać na emule/DC.

thx
Marek M.