Autor Wątek: Przepowiednia Oriona na rok 2012  (Przeczytany 2125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elmo

• Pości jak rok długi
Przepowiednia Oriona na rok 2012
« dnia: 28.01.2006 14:01 »
Słyszało sie o jakiś apokalipsach na rok 2000 itp. Były one nieudokumentowane a jednak ludzie w nie wierzyli.

Kalendarz majów kończy się w roku 2012. Na ten sam rok przypada następne zlodowacenie globu [co 11500lat - jest to udokumentowane]
Osobiście nigdy nie wierzyłem w tego typu przepowiednie jednak po przesłuchaniu i przeczytaniu tego można by sie zastanawiać nad tym nieszczęsnym 2012 bo jest tu wiele udokumentowanych zjawisk które kiedyś już były zaobserwowane.
Jestem Elmo a reszta niech będzie milczeniem......8)

Tu znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Offline Bloody

• Global Moderator
Przepowiednia Oriona na rok 2012
« Odpowiedź #1 dnia: 29.01.2006 00:34 »
Lanie wody i tyle, o nagłym zlodowaceniu pisałem już po filmie pojutrze, w ciągu całej ery plejstocenu czyli 1,8 mln mielismy juz 17 epok lodowcowych, przeciętnie trwały 110 tys. lat z prszerwami po 11 tys.. Fakt że obecna sie spóźnia bo mineło juz 11500 lat, ale bez obaw, to raczej bedzie proces ciągnący się latami, nie mający nic wspólnego z magnetycznością, po prostu Ziemia zmieni orbite z kołowej na elipsoidalną, róznica ok 5mln kilometrów.
Nie jest to jednak pewnik na 100%, a tylko teoria, ale najbardziej prawdopodobna.
Kto wie, może nieświadomie ludzkośc już toczy wyścig ze zbliżającą sie kolejną epoką lodowcową, pytanie kto go wygra, natura czy technologia  :roll: .
Co do łaczenia lodowca z Majami uważam za czystą fantazje, bo mimo wszystko ich kultura rozwinięta była tylko w porównaniu z innymi plemionami  indiańskimi, zapewne ich lekarstwem byłoby złożenie tysiąca ofiar na ołtarzu aby bogowie byli łaskawsi ( zapewne Jaguarowi, jednego z ich głownych bóstw ;))

PS. W teori jest plan aby umieścić na orbicie Ziemi satality, które byłyby  zwierciadłami, tym samym ściągając więcej promieni słonecznych na glob, niestety by cos takiego zrobić trzeba by trochę bardziej zainwestować w podbój kosmosu, co na chwile obecną idzie ze slimaczą wręcz prędkością ( około 250m/h ;) )
Ten nasz świat to istny narreturn ;)