Autor Wątek: Scenariusze ASG  (Przeczytany 5643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mścibór

  • Maniak Forum
  • *****
  • Wiadomości: 296
    • http://www.asg.wieszowa.pl
Scenariusze ASG
« dnia: 19.05.2006 22:07 »
W tym temacie możecie dawać propozycje scenariuszy do ASG.

Scenariusze:
1. Najbardziej popularnym scenariuszem jest bez wątpienia ,,Kill all enemies”. Dwie (lub więcej) drużyny muszą się wzajemnie wyeliminować. Zazwyczaj jedna ze stron ma za zadanie atakować a druga się bronić – ten podział pozwala uniknąć zastojów podczas walki.
Wygrywa drużyna, która przetrwa.
2. Zdobycie Flagi – jedna z drużyn ma za zadanie odbić flagę i dostarczyć ją w określone miejsce(ma na to wyznaczony czas) – druga musi bronić flagi. Wygrywa drużyna atakująca, gdy dostarczy flagę w określonym czasie do wyznaczonego celu, jeśli nie zdążą wygrywa drużyna obrońców.
3.,,Poligon kurczaków”- W tym scenariuszu nie tworzy się drużyn – każdy z graczy jest sam. W momencie, gdy ginie(dostanie kulką) udaje się do wyznaczonego wcześniej miejsca gdzie odczekuje 2 min. i ponownie włącza się do gry. Przed rozgrywką ustala się czas (np. 1 godz.). Wygrywa ten, kto po upływie danego czasu ma na swoim koncie najwięcej trafień( oczywiście w przeciwników:).
4. ,,Zakładnik” – jedna z drużyn ma za zadanie przetransportować zakładnika(zakładnik nie ma broni) do wyznaczonego celu a druga musi go odbić. Zakładnik nie może zginąć( drużyna która go przypadkowo zabije przegrywa). Wygrywa drużyna, która dostarczy zakładnika do wyznaczonego celu.

Istnieje tysiące scenariuszy. Powyżej przedstawiłem najbardziej proste i popularne. Jeśli zbiorą się chętni będziemy organizować tzw. Larpy ASG(Każdy z graczy ma swoją role i cele do wykonania). Jeśli ktoś ma jakieś propozycje proszę pisać.
 8)
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.