Autor Wątek: [ARCH] Strzelanka w bunkrze  (Przeczytany 4595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloody

• Global Moderator
[ARCH] Strzelanka w bunkrze
« dnia: 12.08.2006 16:21 »
Wstępnie na poniedziałek o godzine 16:00 jest planowana strzalnina na bunkrach w Zbrosławicach. Ogolnie scenariusz jest uzależniony od ilosci chętnych osób do gry.

Krótki zarys proponowanego scenariusza:
24 marzec 1945 roku, wojska armii radzieckiej oraz Polskie oddziały partyzanckie skutecznie spychają oddziały niemieckie w kierunku zachodnim.
Czas potęgi niemieckiej minął, teraz jest tylko kwestia kiedy nastąpi całkowity upadek III rzeszy. Kto może, ucieka przed polsko-rosyjskimi żołnierzami, między innymi dotyczy się to także grupy kilku niemieckich oficerów, którzy zabierając ważne dokumenty o nieznanej treści starają się je wywieź do Berlina, zapobiegając przechwyceniu ich przez siły wrogów. Niestety ich droga ucieczki jest zablokowana przez oddział partyzantów, w tej chwili trwa pościg w celu odbicia dokumentów. Niemieccy oficerowie nie widząc możliwości ucieczki wycofują się do opuszczonego przez siły niemieckie bunkra znajdującego się w pobliżu wsi Zbrosławice. Partyzanci jednak depczą im po piętach w tej chwili jedynie mogą dzielnie się bronić i wierzyć że uda im się odeprzeć atak partyzantów. Gdyby obrona odniosła skutek byłaby nadzieja na ponowną próbę przebicia się przez linię frontu i dotarcia do Berlina z owymi tajnymi dokumentami.

Zadanie partyzantów:
Zdobycie bunkra oraz przechwycenie tajnych niemieckich dokumentów, jeśli Niemcy nie będą chcieli dobrowolnie oddać się w ręce partyzantów należy uczynić to siłą, wybijając wszystkich broniących się oficerów.

Zadanie niemieckich oficerów:
Udaremnienie ataku sił partyzanckich oraz ochrona tajnych dokumentów. W przypadku wycofania się sił partyzanckich z powodu wysokich strat, muszą przebić się do najbliższych torów kolejowych w celu udania na najbliższą stację kolejową, by tam ukryć się w pociągu kierującym się na  linię frontu.

Powyższy scenariusz to oczywiście propozycja, jeśli ma ktoś jakieś obiekcje to chętnie wysłucham i skoryguje powyższy tekst.
Ze wzgledu na panujące w bunkrze ciemności należy oprócz broni przynieść ze sobą także latarkę.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #1 dnia: 15.08.2006 17:39 »
Strzelania z kilku rpzyczyn nie wypaliła i zostaje odłozona na inny czas, prawdopodobnie odbędzie się za dwa tygodnie. Dokładnie zostanie to ejszcze rozpisane.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: 16.08.2006 20:16 »
Nowy termin strzelanki to 27 sierpień godzina 16:00 zbiórka u mnie i 16:30 w Zbrosławicach. Zachęcam wszystkim chętnych do gry oraz przypominam o latarkach..

Offline Pajonkhin

• Forumowicz Wieszowa NET
« Odpowiedź #3 dnia: 21.08.2006 13:05 »
Scenariusz ciekawy. Mozna by sie przyczepic do czasu w ktorym toczy sie akcja ale to szczegol, zawsze mozna powtorzyc w scenerii bardziej wiosennej. Zycze milej zabawy :)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #4 dnia: 21.08.2006 13:24 »
Specjalnie gapiłem na necie w jakim mniej więcej czasie wojska polsko-rosyjskie przechodziły przez ten teren. Fakt ze za dokładnie nigdzie nie pisali, ale chyba więcej niż miesiąc się nie pomyliłem, jak coś to mnie popraw, datę da się zmienic ;)

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: 27.08.2006 12:07 »
Mała zmiana zbiórka u mnie o 15nastej.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #6 dnia: 27.08.2006 20:57 »
No i po szpilu, ogólnie było fajnie i dziękuję wszystkim za przybycie pomimo dośc niemiłej pogody. Czsami miałem wrażenie że to nie II wojna tylko walka w Wietnamie, jak zaczął deszcz lecieć.  Niech załują ci którzy nie byli lub nie mogli być ( Mścibór :P ).

Offline dimitri

• Postopisarz [stopień 2]
« Odpowiedź #7 dnia: 27.08.2006 21:26 »
no było dosyć ciekawie mimo kapryśnej pogody no ale dobija mnie jedno... brak równorzędnego przeciwnika!! no koledze wezcie sie do treningów no bo mam wrażenie że gram na EASY :D 3 na 1 i rady nie dali Wstyd!! Oj Mścibór wracaj do zdrowia!! Ps następnym razem będę biegał z czarna opaska na oczy byście mieli szanse:)
Randal

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 27.08.2006 22:02 »
Spoko, spoko jeszcze miesiąc - dwa i noga będzie jak nowa. Ćwiczcie za mnie bo na wyjazdach z innymi grupami nie będzie już tak łatwo.  8) Będę wspierał was duchowo :D .
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Bloody

• Global Moderator
« Odpowiedź #9 dnia: 28.08.2006 00:46 »
No, no Dimitri, nie chce nic mówić ale w czasie death match'u to miałem skill'a na ciebie, co trafiałem to zawsze w ciebie  :twisted:

Offline Janie

• Postopisarz [stopień 2]
Zajefajnie
« Odpowiedź #10 dnia: 28.08.2006 21:39 »
Siema,strzelanka sie w pelni udala. Nawet pogoda nas nie wystraszyla. Swat i terrorysci dali rade:). Jedynie musimy pamietac o latarkach w tych bunkrach, ale w sumie im ciemniej tym lepiej:D

Ludzie zachecam was do grania,kolejny scenariusz bedziemy odgrywac w niedziele 3 września o godz 16 lub 17 u Bloody'ego

Ps: niezapomnijcie latareczek