Autor Wątek: Gay czy to jego wina ?  (Przeczytany 2215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MTX

• Maniak Forum
Gay czy to jego wina ?
« dnia: 10.06.2006 23:09 »
Eh moze to ciezki temat lecz zastanawia mnie jedna rzecz czy pedał rodzi sie z tym iz zamiast dziewczyn woli chłopaków czy jest to wybryk jego wyobrazni ?. Zdania ludzi ktorych o to pytalem byly podzielone... wiem ze to temat nie no forum lecz... moze jednak ...  Pozdrawiam

Offline yorg

• Pości z rana i wieczora
Gay czy to jego wina ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11.06.2006 11:16 »
1) chyba tu się tego nie dowiesz, wątpie abyś znalazł tu kompetentną osobę.
2) (topic) jaka wina?
3) może zamaist 'pedał' warto użyć jakiegoś synonimu? tak, dla odrobiny kultury...
4) co do pytania, może są jakieś genetyczne predyspozycje, ale nie wiem, nie jestem obeznany w temacie :)
The Borg's frightening appearance may scare small children.

Offline Atreyu

• Maniak Forum
Gay czy to jego wina ?
« Odpowiedź #2 dnia: 11.06.2006 18:57 »
Wina... trochę śmiesznie to brzmi... jakby to była jakaś kara tudzież przekleństwo. To, że troche odbiega się od wizerunku Polaka Doskonałego, nie znaczy, że jest się winnym ;].

www.homoseksualizm.pl
www.racjonalista.pl/kk.php/d,168
...

Offline Bloody

• Global Moderator
Gay czy to jego wina ?
« Odpowiedź #3 dnia: 11.06.2006 22:05 »
Niektózy się rodzą inni nabywają przez otoczenie środowiskowe. Nieraz słyszę że to kwestia genów, ale wystraczy zerknąć na starożytną Grecję by sie rpzekonać ze to nie tylko kwestia genów. W Egipcie było w miarę równouprawnienie, kobiety anwet sasiadały na tronie., co Grecy uważali za nienormalne, gdyz kobiety były hmmm. Już nie pamiętam kto to powiedział, ale brzmiało na tej zasadzie że:
Prawdziwa miłość jest tylko miedzy mężczyznami, jakoś było ze niby jest ona ciałem i duszą, kiedy miedzy mężczyzną i kobietą tylko ciałem. Musiałbym poszukać tego an necie, ale jakiś ważniejszy gościu. Inna rzecz że pomimo wysokiej kultury kobiety nie miały wiekszych praw, nawet w Atenach kobietom samym nie wolno było wychodzić z domu, a jak już wychodziły to musiały zakrywać twarz hityną, cos jak w arabii. A gdy w Sparcie młode kobiety ćwiczyły gimnastyke i takie tam razem z chłopcami to w Atenach mówiono ze to niemoralne. W każdym razie do czego dąże, ano rpzez wpływy kultury i propagowanie homoseksualizmu mieliśmy do czynienia z liczną rzeczą gejów, nie wiem jak było z lesbijkami bo one w sumie nie miały praw i jedyne co miary robić to rodzić dzieci :). Sami z kolei słynni wojownicy spartańcy byli homo lub też bi, chodziło międzyjnymi o zwuiększenie więzi między nimi, gdyż jak wiadomo w boju kochanka się nie opuszcza ;).  Tak więc sranie w banie że homo trzeba sie urodzić można odłożyć do lamusa.

To tak od strony historycznej, czyli tej którą się troche interesuje, bo jak to wygląda od strony psychologicznej to nie mam pojęcia, tutaj moja wiedza więcej opiera się na plotkach niż faktach.
W kwestii stornu racjolista to mogę powiedzieć że ciekawie pisują, ale zdoąłłem się juz rpzekonać że są dosć stronniczy, tak do końca racjonalnie to oni tam nie piszą :). Co nie oznacza jednak ze piszą bzdury.
Na koniec powiem tak, jestem za tolerancja, nawet za zlegalizowaniem małzeństw homo, ale jestem przeciwny propagowaniu tego typu życia, a więc też samym paradom. Ja nie mam zamiaru ingerować w ich świat, ale też nie chcę by ingerowali w mój, a przynajmniej nie na siłę.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)