Autor Wątek: Naszywki  (Przeczytany 8450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloody

• Global Moderator
Naszywki
« dnia: 10.10.2006 14:52 »
Są już zaawansowane plany stworzenia własnych anszywek klubowych. Pytałem w pewnym sklepie internetowym i w odpowiedzi dostałem rozpiskę cenową:

Cytuj (zaznaczone)
ceny w zależności od zamawianej ilości
> przedstawiają się następująco:ilość 5, cena: 18.72 zł za sztukę, w sumie: 93.60 zł
> ilość 10, cena: 13.25 zł za sztukę, w sumie: 132.50 zł
> ilość 15, cena: 11.32 zł za sztukę, w sumie: 169.80 zł
> ilość 20, cena: 10.31 zł za sztukę, w sumie: 206.20 zł
> ilość 25, cena: 9.68 zł za sztukę, w sumie: 242.00 zł
> kod kalkulacji: 33-97-750,Do końcowej ceny należy doliczyć 22% podatku VAT i koszt przesyłki.

Powinno wyjść około 15zł od anszywki, zależnie od tego ilu będzie chętnych :)

Pytanie tylko który projekt powinien wylądować w naszywkarni ;)

Naszywka nr 1

Naszywka nr 2

Jeśli ma ktoś inne propozycje lub sugetie to są one mile widziane.
Ten nasz świat to istny narreturn ;)

Offline dimitri

• Postopisarz [stopień 2]
Naszywki
« Odpowiedź #1 dnia: 10.10.2006 19:04 »
ja w sumie jestem za naszywka nr3 jak byłem w marcina wczoraj to wydawała sie najodpowiedniejsza no ale trzeba poczekać aż marcin łaskawie ja wrzuci na forum by moglibysmy zadecydowac bo wybór miedzy dwoma sztkami to nie wybór. Wiec uspokujcie sie i poczekajcie troche nie musza byc na jutro!!
Randal

Offline Mścibór

• Maniak Forum
    • http://www.asg.wieszowa.pl
Naszywki
« Odpowiedź #2 dnia: 10.10.2006 23:15 »
Spokojnie - jeśli ktoś ma jakiś projekt niech go tu wrzuci. Nie ma się co spieszyć bo w końcu bedziemy to nosić bardzo długo. Myśle że możemy z miesiąc poczekac moze ktoś coś ładnego społodzi :D . Niedługo zapodam 2 projekty.
Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Bloody

• Global Moderator
Naszywki
« Odpowiedź #3 dnia: 11.10.2006 03:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Myśle że możemy z miesiąc poczekac moze ktoś coś ładnego społodzi Very Happy

Nie wiem jak długo będzie trwała darmowa promocja wykonania projektu. Bo normalnie cena wynosi 45zł.

Offline dimitri

Naszywki
« Odpowiedź #4 dnia: 11.10.2006 07:50 »
Lepiej dopłacić niz zapłacic za badziewie z ktorym wstyd bedzie gdziekolwiek pojechac a nie sadze zeby to była jedyna firma w polsce robiaca naszywki!! Wiec lepiej poczekajmy!
Randal

Offline Bloody

• Global Moderator
Naszywki
« Odpowiedź #5 dnia: 11.10.2006 15:37 »
No ale nie żeby czekać z tym cały miesiąc, na święta Bożego narodzenia to wężowi trzeba by było czerwoną czapę w pomponem narysować. Najpóźniej do końca przyszłego tygodnia sugeruję czekać, potem trzeba by było podjąć decyzję.

Offline Galkas

• Nowy Forumowicz
  • **
    • http://WWW.AsgTuning.pl
Naszywki
« Odpowiedź #6 dnia: 11.10.2006 19:54 »
A może poprostu naszywka z nazwą drużyny i tyle?? estetyczne i proste tak jak mamy w NTS
I zesłał mnie pan na ziemię bym siał zamęt i zniszczenie

Offline Bloody

• Global Moderator
Naszywki
« Odpowiedź #7 dnia: 12.10.2006 15:03 »
Eee, tu akuratnie zgadzam się z Dimitrim że z przeciętnie wyglądającą naszywką Łyse węże biegać nie będą, nie mniej trzeba pamietać że maszyna do produkcji naszywek to nie drukarka więc nie ma co projektów przesadnie głaskać.  Ważne zresztą jest też to, by w końcu te naszywki były, bo nie będę przypominał kiedy padł pierwszy pomysł z naszywkami  :roll:

Offline Mścibór

• Maniak Forum
Naszywki
« Odpowiedź #8 dnia: 13.10.2006 11:37 »
Moja propozycja na logo to:

Logo nr 3

Logo nr 4

Każdy adept Taekwon-do zawsze będzie uczciwy i skromny w obliczu niesprawiedliwości bez strachu i wahania stanie po stronie prawdy, niezależnie od liczby i siły przeciwnika.

Offline Bloody

• Global Moderator
Naszywki
« Odpowiedź #9 dnia: 13.10.2006 12:03 »
Zrezygnowałbym z tak dużej ilości bieli, bo jeszcze skończymy jak oficerowie angielcy za czasów kolonialnych.

Offline Mścibór

• Maniak Forum
Naszywki
« Odpowiedź #10 dnia: 13.10.2006 13:12 »
LOGO nr 5

LOGO nr 6

Co do loga nr 3 i 4 nie zgadzam się z tobą że jest za dużo bieli. Po pierwsze to nie jest biel tylko jasny szary, a po drugie przy tak małej ilości nie bedzie się rzucało w oczy. Zresztą każdy głosuje na projekt jaki mu sie podoba :D .

Offline Buźka

• http://www.asg.wieszowa.pl/
Naszywki
« Odpowiedź #11 dnia: 13.10.2006 14:29 »
a ja jestem ciekaw co by wyszło na naszywkach jakbyśmy dali loga 3 - 5... czy nie ma tam czasami zbyt małych elementów, zbyt małych różnic w przejściach między kolorami - inaczej: czy jak damy projekt do zrobienia bo jest hiper wypas 3d, realistyczne kolory itd ;P to on faktycznie będzie taki fajny na naszywce ?
Najbardziej przekonującą oznaką, że gdzieś we wszechświecie istnieje inteligentne życie jest to, że jeszcze nie próbowało się z nami skontaktować

Offline Mścibór

• Maniak Forum
Naszywki
« Odpowiedź #12 dnia: 13.10.2006 15:24 »
hm tego dowiesz się dopiero po wykonaniu:). Moim zdaniem lepiej zaryzykować i dać faniejsze niż z góry skazywać się na prostote :D . Swoją drogą obsługa najpierw weryfikuje projkt a dopiero potem go wykonuje więc spokojnie. Pewnie bedzie drożej kosztował ale czy nie lepiej zapłacić trochę więcej i mieć konkretniesze naszywki.

Offline dimitri

Naszywki
« Odpowiedź #13 dnia: 13.10.2006 15:52 »
Hihihihi Wszystkie sa takie same  :D  i wez tu głosuj  :D
Randal

Offline dimitri

Naszywki
« Odpowiedź #14 dnia: 13.10.2006 16:06 »
Na poważnie to logo nr 1 wyglada jakby był ślepy nr.2 troszku dziecinne a loga  od 3 do 6  :D  wygladaja w sumie tak samo chociaz sa chyba najlepsze mysle ze jak bedziemy dawac projekt to mozna im powiedziec zeby tło było jakies ciemne jednolite by jakos to wygladało a nie jak teraz bo to wyglada jakby ten waz lubił tęcze.
Randal